Spotkanie wigilijne

wigilia1

W przedświąteczną niedzielę, 18 grudnia 2016 roku w Domu Działkowca ROD ODRA odbyło się tradycyjne, bo już trzecie z kolei spotkanie wigilijne. Do połamania się opłatkiem, złożenia sobie życzeń i wspólnego śpiewania kolęd przy świątecznej choince Zarząd zaprosił wszystkich, którzy przyczynili się w mijającym już roku do sprawnej organizacji naszego ROD, a także tegorocznych laureatów konkursu „Wyróżniona Działka”.

Za sprawą najaktywniejszych pań świąteczne stoły zostały nakryte haftowanymi obrusami i suto zastawione. Były ciepłe knysze z kapustą, ryby w jarzynach, sałatki i bogaty zestaw świątecznych ciast: makowce, drożdżówki, przekładańce tortowe, jabłecznik i serniki.
Najbardziej zaangażowani w tym roku w pracy społecznej otrzymali listy gratulacyjne z podziękowaniami od Zarządu, a wszyscy w prezencie świątecznym dostali ręcznie zdobionego pierniczka, pamiątkowe zdjęcia z Dnia Działkowca, Kalendarze Działkowca i drewniane hoteliki dla owadów. Przed zajęciem miejsca przy stołach łamano się opłatkiem przekazując przy tym najserdeczniejsze życzenia. Kolacji towarzyszyły odtwarzane z głośników najpopularniejsze kolędy. Na koniec było wspólne śpiewanie kolęd.

zarzad

Zarząd w komplecie

wigilia-4

wigilia-3

wigilia-2

wigilia-5